Saal

Tavaliselt paiknevad Unibet Arena saalis statsionaarsed istekohad kahe erineva tasandi tribüünidel U-kujuliselt ümber parteri ehk põranda-ala. Kolmandal tasandil asuvad loožid.

Tulenevalt üritusest varieerub saalis istekohtade arv ja paigutus, lava asukoht jms. Mõnel üritusel võivad istekohad olla paigutatud ka põranda-alale.

Üldise majajuhi leiad SIIT!

Sulle huvipakkuva ürituse (iste)kohtade täpse plaani leiad, kui klikid ürituste kavas konkreetse ürituse nimele - plaan asub tavapäraselt ürituse kirjelduse all.

Aktiivsemad Unibet Arena külastajad on juba märganud, et loožikorrusel on võimalik lisaks baarist tellimisele esitada tellimus kohapeal ka läbi Fudy rakenduse. Igal loožil on oma QR-kood, mida skäneerides avaneb loožikorrusel pakutav menüü. Selle asemel, et sündmuse ajal baarijärjekorras seista, saab show’d jälgida ning esitada tellimusi ilma seltskonnast lahkumata. Skänni, Telli, Naudi!
 
Nüüd saab tellimusi esitada absoluutselt igal ajal. See tähendab, et tellimust võib esitada nii koha peal ürituse ajal kui ka juba tund, päev või lausa 2 nädalat enne sündmuse toimumist.
 

Tellimuse vormistamiseks tuleb sisestada looži number “Sisesta laua number” lahtrisse. Iga toote juures tuleb valida, millisele üritusele soovite seda tellida. Erisoovide lahtrisse saate kirjutada vastava märke, kui soovite, et toit serveeritaks näiteks kindlaks kellaajaks.
 
Tellimuse kinnitamisel tuleb tellimuse eest koheselt tasuda läbi pangalingi. Soovi korral sisestage ettevõtte andmed. Pärast tellimuse esitamist tuleb e-mailile tellimuse kinnitus koos arvega, mis sobib raamatupidamislikuks kasutamiseks.

Ettetellimise link on leitav siit: https://menu.fudy.eu/UnibetArenaLooz

JOOGIMENÜÜ (PDF)
SÖÖGIMENÜÜ (PDF)

Lisainfo: info@nordiccatering.ee